• ul. Zamojska 25
    44-164 Gliwice
  • Pon-Pt
    8:00 - 18:00
24/7 Serwis Klimatyzacji501-252-250
close
Home O nas

Probios-Klima. O nas.

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjnej. Tak długa obecność na rynku pozwoliła nam dokładnie poznać i zrozumieć potrzeby polskich Klientów. Naszym celem jest precyzyjna odpowiedź na nie – oferujemy nowoczesne klimatyzatory ścienne łączące w sobie zaawansowane technologie oraz pożądany design.

Zadzwoń do nas już dziś. Porozmawiajmy przez telefon lub wymieńmy się mailami aby omówisz szczegóły. Spotkajmy się na obiekcie i podczas rozmowy ustalmy wszystkie szczegóły.

Firma Probios-Klima to autoryzowany dealer klimatyzatorów większości najlepszych marek w oferowanych na rynku w Polsce. Oferujemy szeroki asortyment oraz montaż klimatyzatorów do domu, mieszkania czy biura. Zapewniamy również naprawę, serwis i niezbędne konsultacje techniczne. Nasi specjaliści korzystają wyłącznie z oryginalnych części zamiennych pochodzących od producentów. W ramach współpracy zapewniamy darmową wycenę oraz wizję lokalną, podczas której monterzy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i dobiorą model dopasowany do Państwa potrzeb i możliwości. Doświadczeni serwisanci dbają o długą żywotność klimatyzatorów z naszej oferty oraz tych już zamontowanych w Państwa domach czy lokalach.

Blog2

Już dziś zapytaj nas o najlepszą klimatyzację dla Ciebie!

Nasze atuty

Kompleksowa oferta liderów rynku klimatyzacji oraz najwyższe kompetencje specjalistów - montażystów to gwarancja najwyższej jakości i Twojego zadowolenia na długie lata!

24/7 Serwis Premium

Bezpłatne
Oferty

Gwarancja
najniższej ceny!

Licencjonowani specjaliści

Szybkie dostawy
i montaż

Probios-Klima Klimatyzacje

Współpraca z naszą firmą to gwarancja komfortu i najwyższej jakości. Dostarczamy klimatyzatory ścienne split oraz multisplit do domu, mieszkania, biura czy lokalu usługowego.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór urządzeń o zróżnicowanej mocy oraz estetyce. Nasi specjaliści wspierają od momentu wyboru aż do zakończenia prac związanych z usługą montażu.


Montaż i naprawa klimatyzatorów
Oferujemy montaż klimatyzatorów na terenie Gliwic i szerzej województwa śląskiego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, urządzenia sprawdzonych marek oraz usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy stale podnoszą swoje kompetencje - naszym celem jest poprawa jakości życia Klientów z całej Polski.

Firma Probios-Klima to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy powierzone im obowiązki wykonują z należytą starannością. Inwestując w swój komfort i dobre samopoczucie, nie mogą Państwo odczuwać niedogodności związanych z montażem czy naprawami. Zapewniamy najwyższą jakość usług i dajemy gwarancję, że w Państwa domach, mieszkaniach i biurach od teraz panować będą idealne warunki.

Wszystkie nasze klimatyzatory posiadają certyfikaty efektywności energetycznej i znak bezpieczeństwa, spełniają również normy zgodne z wymaganiami dyrektyw UE. Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu dostęp do świeżego i chłodnego powietrza, nasi monterzy przeprowadzają dokładny instruktaż, prezentując wszystkie możliwości sterowania urządzeniem.

Dla klientów indywidualnych zakup i montaż klimatyzacji - 8% VAT
Prices

Potrzebujesz pomocy w montażu i serwisie Klimatyzacji?

Potrzebujesz pomocy w montażu i serwisie Klimatyzacji?

Skontaktuj się z nami już dziś. Nasi specjaliście pomogą rozwiązać Twój problem.

Skontaktuj się z nami już dziś. Nasi specjaliście pomogą rozwiązać Twój problem.

© 2024 r. Wszelkie prawa zastrzeżone.

probios klima

Adres:
ul. Zamojska 25, Gliwice
Telefon:
Pon-Pt:
8:00 - 18:00, Pon-Pt
testowa