Serwis klimatyzacji i naprawa instalacji

Serwis klimatyzacji Probios-Klima obejmuje konserwację i naprawę wszystkich powszechnie dostępnych na polskim rynku urządzeń klimatyzacyjnych typu split oraz multisplit. Zatrudniani przez nas specjaliści zapewniają prace gwarancyjne przy zamontowanych przez nas klimatyzatorach oraz kompleksowy serwis tych urządzeń. Współpracując z nami, masz gwarancję poprawnego i bezawaryjnego działania systemu, a tym samym świeżego i pozbawionego zanieczyszczeń powietrza. Nasze działania polegają przede wszystkim na sprawdzeniu stanu klimatyzatora i ocenie jego sprawności. Wykonujemy dokładny przegląd filtrów, parownika, sterownika i połączeń instalacji. Takie czynności umożliwiają znalezienie ewentualnej usterki. Naprawiamy oraz wymieniamy części.

Serwis klimatyzacji warto przeprowadzać co najmniej dwa razy w roku (wiosną i jesienią). Regularne serwisowanie klimatyzacji przełoży się na sprawność techniczną urządzenia oraz jego długą żywotność. To pozwoli również uniknąć poważnych awarii, których naprawa mogłaby być kosztowna. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm znajdujących się na terenie województwa śląskiego.

Naprawa klimatyzacji w Bytomiu, Gliwicach i Katowicach

Zajmujemy się naprawianiem klimatyzacji. Naszą ofertę szczególnie dedykujemy klientom z Bytomia, Gliwic oraz Katowic. Wymieniamy uszkodzone elementy, sprawdzamy poprawność działania wszystkich funkcji urządzeń, przeprowadzamy próby szczelności, a także sprawdzamy podłączenia elektryczne. Klimatyzatory, jak każde urządzenie, w trakcie użytkowania może wymagać naprawy ze względu na małą usterkę lub większą awarię. Kłopoty z klimatyzatorem najczęściej dotyczą: czujników, elektroniki, sprężarki i silnika. Nasz zespół posiada doświadczenie w serwisowaniu instalacji domowych i firmowych różnych producentów. Wykonamy wszystkie niezbędne czynności, które sprawią, że urządzenie znowu będzie działało bez zarzutów.

Jeśli Twój klimatyzator przestanie działać, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szybką realizację usługi oraz konkurencyjne ceny. Zajmujemy się także nabijaniem klimatyzacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego serwisu klimatyzacji.

Czyszczenie klimatyzacji w Bytomiu i Katowicach

Aby klimatyzatory spełniały swoje zadanie, były wydajne i w pełni bezpieczne dla zdrowia, należy o nie odpowiednio zadbać. W tym celu konieczne jest skorzystanie z usług serwisu, który dokona czyszczenia klimatyzacji. Wilgotne powietrze tworzy warunki do rozwoju mikroorganizmów, które nie tylko szkodzą zdrowiu osób przebywających w pomieszczeniach, ale także są szkodliwe dla samego budynku, który może ulec zniszczeniu. Nie czyszcząc klimatyzatora, ryzykujesz oddychaniem powietrzem złej jakości. Dobrze działające urządzenie musi być wydajne oraz bezpieczne dla wszystkich użytkowników. Systematyczne czyszczenie klimatyzacji powoduje, że domownicy nie wdychają powietrza z grzybami i bakteriami, czyli powietrza złej jakości. Zgromadzone zanieczyszczenia przekładają się na sprawność urządzenia. Klimatyzator wtedy pracuje dużo głośniej oraz pobiera więcej energii. Problemem może być również nieprzyjemny zapach spowodowany pleśnią.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia klimatyzacji. Warto pamiętać, że regularne serwisowanie oraz oczyszczanie klimatyzacji to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt.