Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Probios-Klima obejmuje konserwację i naprawę wszystkich powszechnie dostępnych na polskim rynku urządzeń klimatyzacyjnych typu split oraz multisplit. Zatrudniani przez nas specjaliści zapewniają prace gwarancyjne przy zamontowanych przez nas klimatyzatorach oraz kompleksowy serwis tych urządzeń. Współpracując z nami, masz gwarancję poprawnego i bezawaryjnego działania sytemu, a tym samym świeżego i pozbawionego zanieczyszczeń powietrza. Serwis klimatyzacji warto przeprowadzać co najmniej dwa razy w roku (wiosną i jesienią). Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm znajdujących się na terenie województwa śląskiego.

Czyszczenie klimatyzacji

Aby klimatyzatory spełniały swoje zadanie, były wydajne i w pełni bezpieczne dla zdrowia, należy o nie odpowiednio zadbać. W tym celu konieczne jest skorzystanie z usług serwisu, który dokona czyszczenia klimatyzacji. Wilgotne powietrze tworzy warunki do rozwoju mikroorganizmów, które nie tylko szkodzą zdrowiu osób przebywających w pomieszczeniach, ale także są szkodliwe dla samego budynku, który może ulec zniszczeniu. Nie czyszcząc klimatyzatora, ryzykujesz oddychaniem powietrzem złej jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia klimatyzacji.

Naprawa klimatyzacji

Zajmujemy się naprawianiem klimatyzacji. Wymieniamy uszkodzone elementy, sprawdzamy poprawność działania wszystkich funkcji urządzeń, przeprowadzamy próby szczelności, a także sprawdzamy podłączenia elektryczne. Jeśli Twój klimatyzator przestanie działać, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy szybką realizację usługi oraz konkurencyjne ceny. Zajmujemy się także nabijaniem klimatyzacji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego serwisu klimatyzacji.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest